english
česky
Sanep social
Sanep market
Objednávka průzkumu
Vážení návštěvníci systému SANEP,

rádi bychom Vás seznámili s motivační částí projektu. Vzhledem k tomu, že si velice vážíme našich účastníků v jedinečném hlasovacím systému SANEP, umožňujeme našim nejaktivnějším uživatelům vyhrát každý měsíc zajímavé ceny. Vedle možnosti vyjádřit svůj názor na daná celospolečenská či specifická témata má tak každý uživatel rovněž možnost získat ocenění v podobě některé z nabízených cen.
 
Každý zaregistrovaný účastník projektu SANEP má možnost získat odměnu v závislosti na jeho aktivním přístupu. Za hlasování v průzkumech a anketách získává každý účastník body.

KRITÉRIA ZÍSKÁNÍ BODŮ:
1.  rychlost vyplnění průzkumů a anket od času zveřejnění v systému SANEP
2.  celkový počet vyplněných průzkumů a anket za jeden kalendářní měsíc

MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ BODŮ:
1. vyplnění průzkumů SANEP Social a SANEP Market
2. vyplnění anket SANEP Public
3. rekrutování nových účastníků do systému SANEP

Celkový součet bodů pak na konci kalendářního měsíce rozhoduje o pořadí účastníků a o tom, zda vyhráli některou z vyhlášených cen. Výpočet bodů je dán přesným matematickým algoritmem, který je součástí celého systému SANEP. Ceny jsou rozesílány pouze na území České republiky.

Rovněž je možné vytvářet vlastní hlasovací komunitu v rámci programu „Recruitment“ a za každého nově získaného uživatele získat další cenné body, které Vás mohou přiblížit k některé z každoměsíčních odměn.

Naprosto výjimečný výzkumný systém SANEP nabízí svým uživatelům nejenom zábavu, ale zejména možnost dát váhu svému názoru a být nedílnou součástí celospolečenského dění v České republice.

Přejeme Vám hodně zdaru při účasti v projektu SANEP. Vašeho hlasu si vážíme!


ZAREGISTRUJTE SE IHNED
Přihlášení
Uživatelské jméno:
Heslo:
 
Zapamatovat - Zapomenuté heslo
Právě probíhá
Objednávka průzkumu
Stačí vyplnit následující formulář a o zbytek se postaráme my. Dodáme Vám přesné výsledky veřejného mínění včetně grafického znázornění.
Vaše téma:
Váš e-mail:
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu je zakázáno.
© 2008-20 Sanep.cz, SANEP s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.