english
česky
Sanep social
Sanep market
Objednávka průzkumu
SANEP (Středisko analýz a empirických průzkumů) vznikl v r. 2008 a stalo se tak prvním on-line výzkumným internetovým střediskem veřejného mínění v České republice, a o několik let později i na Slovensku.

Jedná se o naprosto unikátní a jedinečné získávání zásadních informací od více jak 220 tisíc registrovaných uživatelů (panel ČR) a 80 tisíc registrovaných uživatelů (panel SK), kteří se podílejí na jednotlivých průzkumech, a kteří jsou přesně rozklíčováni do věkových, sociálních a zájmových skupin.

V rámci své činnosti provádíme standardní metody průzkumů a výzkumů zaměřených zejména na znalost a postavení dané značky, cenovou politiku, životní úroveň, reklamu a další marketingové oblasti. V oblasti výzkumu veřejného mínění jsme schopni získat informace z politiky, kultury, sociálního prostředí, ekonomiky, zdravotnictví, bytové oblasti, spotřebního prostředí, průmyslu, školství, vědy a výzkumu apod.

Statistická chyba se u prováděných průzkumů pohybuje v rozmezí +-1,5%, kontrola dat a daného vzorku je prováděna triangulační datovou metodou.

Analytické zázemí komerčního oddělení SANEP v kombinaci s jedinečným internetovým dotazníkovým systémem je schopné profesionálně zpracovávat a vyhodnocovat zadání např. v oblasti zdravotnictví, celého průmyslového odvětví, reklamy, médií a komunikace apod. V rámci jednotlivých produktů pak zajišťuje SANEP kompletní informace pro prodejní a distribuční marketing.

Výjimečná respondentní skupina, a zejména pak schopnost rychlého zpracování neomezeného množství dat, představuje pro klienta možnost získání okamžitých údajů o stávajícím chování prodejního trhu, chování a reakcí spotřebitelů atd. Vedle výzkumné oblasti se zaměřuje SANEP na poradenství a marketingové a komunikační strategie.

Společnost SANEP má tři základní divize: SANEP Slovakia, SANEP Social a SANEP Market.

SANEP je členem mezinárodní aliance výzkumných agentur AIMRI (Alliance of International Market Research Institutes), která má sídlo v Londýně a jejíž členskou základnu tvoří více než sto renomovaných výzkumných organizací z 27 zemí světa.

Společnost SANEP dodržuje v rámci členství v AIMRI mezinárodní kodex výzkumu trhu a sociálního výzkumu ICC/ESOMAR, který udává standardy chování při prováděném průzkumu.Přihlášení
Uživatelské jméno:
Heslo:
 
Zapamatovat - Zapomenuté heslo
Právě probíhá
Objednávka průzkumu
Stačí vyplnit následující formulář a o zbytek se postaráme my. Dodáme Vám přesné výsledky veřejného mínění včetně grafického znázornění.
Vaše téma:
Váš e-mail:
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu je zakázáno.
© 2008-22 Sanep.cz, SANEP s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.