english
česky
Sanep social
Sanep market
Objednávka průzkumu

SANEP Public 


ANKETY A OTÁZKY, KTERÉ SI ZADÁVÁTE VY SAMI !!!

Využijte možnosti SANEP Public, kde si můžete sami zadat svoji otázku, na níž chcete znát názor široké veřejnosti. Staňte se součástí jedinečného hlasovacího systému SANEP Public, který je otevřen pro nejširší veřejnost bez redakčního zásahu - vy si kladete otázky, vy na ně odpovídáte!

SANEP PUBLIC – PLATFORMA VEŘEJNÝCH ANKETNÍCH PRŮZKUMŮ PRO KAŽDÉHO Z VÁS!


Unikátní projekt SANEP Public, který je součástí průzkumného a výzkumného projektu SANEP, přináší naprosto nové možnosti v oblasti anketních průzkumů veřejného mínění pro nejširší celospolečenské spektrum. Každý z registrovaných uživatelů si může libovolně zadat svoji otázku a zjišťovat na dané téma názory celé společnosti. Vzhledem k hlasovacímu panelu společnosti SANEP, v němž je registrováno více než 200 tisíc uživatelů, je možné formou veřejných anketních průzkumů SANEP Public ověřovat, potvrzovat a zjišťovat názory všech registrovaných uživatelů na různé otázky, ankety a prohlášení. 


Kategorie anketních průzkumů SANEP Public:

 • ANKETY
 • PETICE
 • PROHLÁŠENÍ

D Ů L E Ž I T É   U P O Z O R N Ě N Í :

Výsledky anket zadávaných veřejností v rámci sekce SANEP Public v žádném případě nelze považovat za výzkumy či průzkumy s vypovídací hodnotou názoru reprezentativního vzorku obyvatel ČR. Z tohoto důvodu proto nelze chápat ani interpretovat výsledky anket jako relevantní názor celospolečenského spektra obyvatel České republiky. Výsledky anket zadávaných veřejností nelze interpretovat jako výsledky průzkumů či výzkumů společnosti SANEP.


Po obdržení ankety vyrozumí redakce SANEP Public zadavatele do 2 pracovních dnů o tom, zda bude jeho anketa zařazena do hlasovacího systému či nikoli. Každá schválená anketa bude umístěna do hlasovacího systému v nejbližším možném termínu, a to na dobu tří dnů. Výsledek bude následně poslán zadavateli na jeho zadanou emailovou adresu. V kategorii „Ankety“ musí být každá otázka naformulována tak, aby na ni bylo možné odpovědět pouze formou ANO, NE či NEVÍM. Jiné možnosti odpovědí nejsou přípustné!

Do hlasovacího systému v sekci SANEP Public zařazujeme otázky, které nám zasíláte. Analytické oddělení společnosti SANEP nezasahuje do chodu systému SANEP Public, které funguje samostatně a je určeno ryze jako služba široké veřejnosti, všem našim registrovaným uživatelům. Sekce SANEP Public není součástí průzkumného panelu SANEP Social, výsledky neslouží jako podklad k analýzám, nejsou vyhodnocovány ani analyzovány, slouží pouze pro soukromé potřeby každého zadavatele!


PŘÍKLADY OTÁZEK:

Redakce SANEP Public si vyhrazuje právo nezařazovat do hlasovacího systému ankety, které:
 • nebylo možné jednoznačně odpovědět ANO/NE
 • obsahovala více otázek
 • předjímala odpověď
 • otázka byla nesrozumitelná či zavádějící
 • obsahovala formulační, gramatické, popř. jiné chyby
 • měla komerční charakter
 • odpovídala průzkumným či výzkumným záměrům společnosti SANEP
 • obsahovala vulgarity, urážlivé formulace, či prvky xenofobie, rasismu, násilí apod.
CHCETE-LI NÁM ZASLAT OTÁZKU PRO ANKETU, KLIKNĚTĚ ZDE!


CHCETE-LI NÁM ZASLAT PETICI NEBO PROHLÁŠENÍ, KLIKNĚTĚ ZDE!
Přihlášení
Uživatelské jméno:
Heslo:
 
Zapamatovat - Zapomenuté heslo
Právě probíhá
Objednávka průzkumu
Stačí vyplnit následující formulář a o zbytek se postaráme my. Dodáme Vám přesné výsledky veřejného mínění včetně grafického znázornění.
Vaše téma:
Váš e-mail:
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu je zakázáno.
© 2008-22 Sanep.cz, SANEP s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.